Графік роботи: вівторок   з 08:00 до 19:30
 • пн з 08:00 до 19:30
 • вт з 08:00 до 19:30
 • ср з 08:00 до 19:30
 • чт з 08:00 до 19:30
 • пт з 08:00 до 20:00
 • сб з 09:00 до 16:00
 • нд з 08:00 до 19:00
Наші успіхи за останні 5 років

З відкриттям нового двоповерхового філіалу JMC у центрі «Менора» ми розширюємо діяльність, зокрема:

Розвиток педіатричного спрямування: ведення дітей за календарем вакцинацій штатним педіатром, із щоденним прийомом.

Новий напрямок у діагностиці – відеогастроскопії, колоноскопії з можливістю ранньої діагностики раку, також для медичного центру купується лор-комбайн з відеосистемою та можливістю для пацієнтів переконатися у локалізації тієї чи іншої патології, а також пролікуватись сучасними методами з використанням лазерної терапії.

Введення до штату нових фахівців, які забезпечують нові дослідження та методи лікування: дитячий та дорослий хірурги, дитячий та дорослий анестезіологи, спеціаліст з відеогастроскопії, педіатр на постійній основі, адміністратори, медсестри, психотерапевт.

Відкриття сучасного мультипрофільного хірургічного комплексу, реабілітаційного центру та стаціонару, проведення «Брит-мили».
Наші цінності залишаються незмінними, а Ваше здоров'я - першочерговий пріорітет.

Відгуки про JMC
Вы довіряєте нам, а ми в свою чергу надаємо вам максимально точну діагностику та найефективніші методики лікування! JMC – це не просто будівля, а справжній дім зцілення, де відкриваються двері до добробуту та здоров’я. Коли ви переступаєте наш поріг, ви відчуваєте, що тут вас зрозуміють, що ви – частина великої сім’ї, де кожен пацієнт – це особлива історія, якою ми переймаємось, як своєю власною!
Л
Лілія Джига

Дуже сподобалось відвідування даного медичного центру. Була у дерматолога Агафонова М.В., допоміг вирішити проблему, надав якісні рекомендації по покращенню догляду; також сподобалось у Новохатнього О.А., доступно розкрив проблему та надав рекомендації. Загалом персонал у центрі привітний та приваблює до повторного відвідування. Дякую)

І
Ірина Щаслива

Побувала сьогодні вперше. Дуже хороші враження прямо зі входу: зустрічають радо, щиро бажаючи допомогти. Чисто, професійно, все на високому рівні. Крихітка Ірина Миколаївна - диво-лікарка! Уже відрекомендувала всім своїм родичам і знайомим.

К
Катерина Жушма

Дуже задоволена якістю обслуговування і проведеною процедурою. Була на прийомі у судинного хірурга Соколова Олександра Володимировича. Прийшла саме до нього за відгуками і не помилилася. Неймовірно уважний і грамотний лікар з делікатним ставленням до пацієнта. Спасибі велике всім залишилася задоволена.

Н
Н. В.

Вітаю! Вперше була в клініці GMC в Менорі. Дуже сподобалось відношення персоналу, починаючи від рецепшну, закінчуючи візитом до лікаря. Хочу подякувати за грамотну та професійну консультацію неврологу Зозулі Наталії. Вона компетентний лікар та приємна людина. Дякую за те, що залишили приємні враження після візиту до  вашої клініки!

Наші клініки
 • JMC Центральний
  ДНІПРО, Центральний, Шолом-Алейхема, 4/26
 • JMC Лівобережний
  ДНІПРО, Лівобережний, Генерала Захарченка, 10
 • JMC Хірургія
  ДНІПРО, Центральний, Шолом- Алейхема, 4
 • JMC Сімейний лікар
  ДНІПРО, Центральний, Якова Самарського, 7