Графік роботи: вівторок   з 08:00 до 19:30
 • пн з 08:00 до 19:30
 • вт з 08:00 до 19:30
 • ср з 08:00 до 19:30
 • чт з 08:00 до 19:30
 • пт з 08:00 до 16:30
 • сб з 09:00 до 16:00
 • нд з 08:00 до 19:00
Наші успіхи за останні 5 років

З відкриттям нового двоповерхового філіалу JMC у центрі «Менора» ми розширюємо діяльність, зокрема:

Розвиток педіатричного спрямування: ведення дітей за календарем вакцинацій штатним педіатром, із щоденним прийомом.

Новий напрямок у діагностиці – відеогастроскопії, колоноскопії з можливістю ранньої діагностики раку, також для медичного центру купується лор-комбайн з відеосистемою та можливістю для пацієнтів переконатися у локалізації тієї чи іншої патології, а також пролікуватись сучасними методами з використанням лазерної терапії.

Введення до штату нових фахівців, які забезпечують нові дослідження та методи лікування: дитячий та дорослий хірурги, дитячий та дорослий анестезіологи, спеціаліст з відеогастроскопії, педіатр на постійній основі, адміністратори, медсестри, психотерапевт.

Відкриття сучасного мультипрофільного хірургічного комплексу, реабілітаційного центру та стаціонару, проведення «Брит-мили».
Наші цінності залишаються незмінними, а Ваше здоров'я - першочерговий пріорітет.

Відгуки про JMC
Вы довіряєте нам, а ми в свою чергу надаємо вам максимально точну діагностику та найефективніші методики лікування! JMC – це не просто будівля, а справжній дім зцілення, де відкриваються двері до добробуту та здоров’я. Коли ви переступаєте наш поріг, ви відчуваєте, що тут вас зрозуміють, що ви – частина великої сім’ї, де кожен пацієнт – це особлива історія, якою ми переймаємось, як своєю власною!
А
Амір Волков

Ходжу на курс масажу до цієї клініки, дуже задоволений результатом. По-перше, зручне розташування клініки, по-друге, звернувся з жахливими болями у спині, після кількох курсів масажу, почуваюся чудово. Ну і хочу відзначити окремо затишний стан клініки. Чисто та ввічливо, приємно перебуват

К
Катя Уварова

Добридень! Хочу розповісти Вам трохи про клініку jmc, ходжу досить довгий час до одного лікаря, Демиденка О.Д. Лікар дуже гарний! Обслуговування в мед.центрі-позитивне, дівчата завжди допоможуть, ввічливі, заряджають на позитив. Ціни приємні, лікарі в центрі грамотні. Записуємося зазвичай через контакт-центр, швидке обслуговування, якщо є питання, або якісь проблеми, завжди допомагають знайти рішення! Загалом у клініці мене все влаштовує, і Вам рекомендую!

О
Олександра

Хочу від щирого серця подякувати лікарям JMC за професіоналізм і ставлення! Я, мої рідні, друзі та знайомі залишилися дуже задоволені якістю послуг, що надаються! Від щирого серця бажаємо всім Вам успіхів і процвітання!!!

А
Альона Стрільчук

Враження позитивні, записали на прийом до лікаря у зручний для мене час, умови комфортні та сучасні. По призначенням лікаря буде видно трохи згодом, наскільки ефективно;)

Наші клініки
 • Медичний центр
  ДНІПРО, Центральний, Шолом-Алейхема, 4/26
 • Реабілітація та стаціонар
  ДНІПРО, Лівобережний, Генерала Захарченка, 10
 • Хірургія
  ДНІПРО, Центральний, Шолом- Алейхема, 4
 • Сімейна медицина
  ДНІПРО, Центральний, Якова Самарського, 7