Графік роботи: вівторок   з 08:00 до 19:30
  • пн з 08:00 до 19:30
  • вт з 08:00 до 19:30
  • ср з 08:00 до 19:30
  • чт з 08:00 до 19:30
  • пт з 08:00 до 20:00
  • сб з 09:00 до 16:00
  • нд з 08:00 до 19:00

Проктолог

Послуги
Ціна/грн
Консультація проктолога, вища категорія (Батозський О.С.)
Консультація хірурга, вища категорія (Батозський О.С.)
Комплексне лікування хронічної анальної тріщини (ускладнена форма)
Безопераційне лікування гемороїдальної хвороби методом латексного лігування за 1 сеанс
Комплексне лікування ускладненої форми гемороїдальної хвороби (тромбоз, тріщина, свищ, кровотеча)
Трансректальне видалення поліпу анального каналу
Видалення поліпа при проведенні гастроскопії, колоноскопії ( до 1,5 см) +біопсія
Відеоколоноскопія (без черг)
Відеоколоноскопія (Пелех М.О., Луценко С.Г.)
Відеоколоноскопія з віртуальную хромоскопією у (Пелех М.О., Луценко С.Г.)
Відеоколоноскопія з біопсією та віртуальною хромоскопією (Пелех М.О., Луценко С.Г.)
Відеоколоноскопія ,дитяча (Щудро С.А.)
Відеоколоноскопія дитяча, з біопсією та проведенням тесту (Щудро С.А.)
Відгуки про JMC
Вы довіряєте нам, а ми в свою чергу надаємо вам максимально точну діагностику та найефективніші методики лікування! JMC – це не просто будівля, а справжній дім зцілення, де відкриваються двері до добробуту та здоров’я. Коли ви переступаєте наш поріг, ви відчуваєте, що тут вас зрозуміють, що ви – частина великої сім’ї, де кожен пацієнт – це особлива історія, якою ми переймаємось, як своєю власною!
А
Амір Волков

Ходжу на курс масажу до цієї клініки, дуже задоволений результатом. По-перше, зручне розташування клініки, по-друге, звернувся з жахливими болями у спині, після кількох курсів масажу, почуваюся чудово. Ну і хочу відзначити окремо затишний стан клініки. Чисто та ввічливо, приємно перебуват

К
Катя Уварова

Добридень! Хочу розповісти Вам трохи про клініку jmc, ходжу досить довгий час до одного лікаря, Демиденка О.Д. Лікар дуже гарний! Обслуговування в мед.центрі-позитивне, дівчата завжди допоможуть, ввічливі, заряджають на позитив. Ціни приємні, лікарі в центрі грамотні. Записуємося зазвичай через контакт-центр, швидке обслуговування, якщо є питання, або якісь проблеми, завжди допомагають знайти рішення! Загалом у клініці мене все влаштовує, і Вам рекомендую!

І
Ірина Щаслива

Побувала сьогодні вперше. Дуже хороші враження прямо зі входу: зустрічають радо, щиро бажаючи допомогти. Чисто, професійно, все на високому рівні. Крихітка Ірина Миколаївна - диво-лікарка! Уже відрекомендувала всім своїм родичам і знайомим.

В
Віталій

Хочу висловити щиру подяку за професіоналізм: - ЩУДРО СЕРГІЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ - КОВАЛЬЧУКУ ГЕННАДІЮ ЯКОВИЧУ - ЛЕВЧЕНКО ЛАРИСІ КАЗИМИРІВНІ Їх відкритість та почуття гумору допомогли не нервувати. Лікар підтримував та все пояснював. Процедура пройшла швидко і безболісно. Відчувається досвід, кваліфікація та бажання знайти правильний підхід до пацієнта. Ще раз дякую.