Головна клініка м. Дніпро, КДЦ «Менора»
Головна клініка
clock Чт: Відчиняємось о 8:00
Особистий кабінет

Пн

08:00 - 20:00

Вт

08:00 - 20:00

Ср

08:00 - 20:00

calendar clock

Чт

08:00 - 20:00

Пт

08:00 - 16:30

Сб

09:00 - 16:00

Нд

08:00 - 19:30

X

Спеціалісти

Наша команда

 - 
181 чол.
РОДИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ

РОДИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ЄВРЕЙСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «JMC», ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Спеціаліст у галузі фізіології, нейронаук та нейрофізіології, завідувач кафедри фізіології Дніпропетровської медичної академії. Протягом багатьох років професор О.Г. Родинський та клініка, якою він керує співпрацює з провідними клініками Ізраїлю та Австрії.

ДУНЯМАЛІЄВ РУСЛАН ЧІНГІЗОВИЧ

ДУНЯМАЛІЄВ РУСЛАН ЧІНГІЗОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей. Фахівець використовує у своїй практиці останні досягнення сучасної доказової медицини. Руслан Чингізович має велику повагу та авторитет серед пацієнтів. Впевненість у позитивному результаті, яку вселяє в пацієнта молодий лікар, підкріплена грамотно підібраною діагностикою та лікуванням без зайвих неефективних призначень. Стаж роботи – 4 роки.

ПАРАНЬКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ПАРАНЬКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР, ТЕРАПЕВТ

Фахівець терапевтичного профілю з багаторічним досвідом роботи у Німеччині та Південній Африці. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням найрізноманітніших гострих та хронічних захворювань. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Надає рекомендації щодо щеплень, профілактики та раннього розпізнавання онкологічних захворювань, психологічна підтримка, консультація щодо ведення оптимального способу життя для збереження здоров'я та довголіття. Працює з пацієнтами різного віку. Стаж роботи – 13 років.

КІХТА ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

КІХТА ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Член асоціації сімейних лікарів України Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей. Профілактика, діагностика та лікування захворювань серцево-судинних, ЛОР органів, ШКТ, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи, опорно-рухової системи. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Проводить первинний огляд, оцінює додаткові методи обстеження. Складання анамнезу. За потреби дає направлення до вузьких спеціалістів. Стаж роботи – 32 роки.

РЯБОШАПКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

РЯБОШАПКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Фахівець широкого спектра, який має знання у різних галузях медицини. Займається діагностикою та лікуванням найпоширеніших захворювань у дорослих та дітей: ШКТ, серцево-судинних, ЛОР органів, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Складання анамнезу. За потреби дає направлення до вузьких спеціалістів. Стаж роботи – 40 років.

Одінцов Віктор Вікторович

Одінцов Віктор Вікторович

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Профілактика, діагностика та лікування захворювань серцево-судинних, ЛОР органів, ШКТ, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи, опорно-рухової системи. Складання календаря профілактичних щеплень. Видача листів непрацездатності. Працює з дітьми від 0 років, дорослими. Стаж роботи – 5 років.

НЕДОГИБЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

НЕДОГИБЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛІКАР АЛЕРГОЛОГ

Займається лікуванням наступних захворювань: атопічний дерматит, кропив'янка, набряк Квінке, алергічний риніт, поліноз, непереносимість харчових продуктів, ліків, пилку, бактеріальні інфекції шкіри, підшкірної клітковини, вагінальні дисбактеріози, дисбактеріози кишечника, що не піддаються стандартній медикаментозній терапії.. Стаж роботи – 19 років.

МАРЗАН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

МАРЗАН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ

Член асоціації анестезіологів Дніпропетровської області. Володіє всіма видами знеболювання, забезпечує безболісність хірургічних втручань, спостерігає за хворим протягом усієї операції. Стаж роботи – 7 років.

БІЛОГУБ ІРИНА ГЕОРГІЇВНА

БІЛОГУБ ІРИНА ГЕОРГІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Забезпечує безболісність хірургічних втручань, а також безпеку пацієнта під час та після операції. Стаж роботи – 42 роки.

ГОЛУБНИЧИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ГОЛУБНИЧИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить та підбирає склад та дозування знеболюючих препаратів на підставі стану здоров'я пацієнта, враховуючи всі обстеження, аналізи та хронічні захворювання. Проводить анестезію та спостерігає за хворим протягом усієї операції. Стаж роботи – 17 років.

КОВАЛЬЧУК ГЕННАДІЙ ЯКОВЛЕВИЧ

КОВАЛЬЧУК ГЕННАДІЙ ЯКОВЛЕВИЧ

ЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ-РЕАНІМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Володіє всіма видами знеболювання в плановій та ургентній анестезіології, багатий досвід з інтенсивної терапії, встановлення постійних внутрішньовенних епідуральних і субарахноїдальних портів. Седація під час проведення тривалих і травматичних маніпуляцій. Стаж роботи – 35 років.

КРОШКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

КРОШКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Провідний спеціаліст гінекологічного напрямку в JMC. Проводить консультативні прийоми та профілактичні гінекологічні прийоми. Призначає та веде терапію при менструальних порушеннях, що виникли у запальних та інфекційних процесах, надає допомогу при патологіях шийки матки, проводить діагностику (УЗД, кольпоскопія). Займається лікуванням вагініту, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, молочниці, ерозії шийки матки. Консультує дорослих та дітей від 0 років. Стаж роботи – 28 років.

ДЕМІДЕНКО ОЛЕКСІЙ ДМИТРІЙОВИЧ

ДЕМІДЕНКО ОЛЕКСІЙ ДМИТРІЙОВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОЦЕНТ, К.М.Н.

Проводить консультативні та профілактичні гінекологічні прийоми. Займається корекцією жіночої безплідності, гормональних патологій у гінекології та інших захворювань жіночої репродуктивної сфери, оперативною гінекологією, лікуванням запальних захворювань жіночої сечостатевої системи, проводить широкий спектр діагностичних процедур. Стаж роботи – 22 роки.

ТЕРЗІ ДМИТРО МИКОЛАЄВИЧ

ТЕРЗІ ДМИТРО МИКОЛАЄВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ

Спеціалізується на ендокринній гінекології, займається лікуванням безпліддя та запальних захворювань жіночої сечостатевої системи, проводить широкий спектр діагностичних процедур (кольпоскопія, УЗД). Провідний спеціаліст з програми "Ведення вагітності в JMC". Член комісії з радіаційної безпеки. Стаж роботи – 26 років.

ХАСХАЧИХ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ

ХАСХАЧИХ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Займається корекцією жіночої безплідності, гормональних патологій у гінекології та інших захворювань жіночої репродуктивної сфери, оперативною гінекологією. Проводить діагностику (УЗД, кольпоскопія) та лікування порушень менструального циклу, патологій ендометрію, інфекцій, що передаються статевим шляхом, проблем шийки матки, безпліддя та інших захворювань у жінок. Доцент кафедри акушерства та гінекології ДМА. Стаж роботи – 24 роки.

ПОПОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА

ПОПОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ТА ДОРОСЛИЙ ЛІКАР ГІНЕКОЛОГ

Катетеризація сечового міхура, введення внутрішньоматкової спіралі (контроль УЗД), зішкріб з цервікального каналу, Взяття мазків на флору та цитологію, введення вагінальних тампонів з лікарськими засобами (Спіраль Дайджест), призначення неспецифічного лікування вагінітів, біопсія, радіохвильова деструкція, кольпоскопія, фракційне вишкрібання матки з цервікального каналу, розсічення абсцесу бартолінової залози, видалення чужорідного предмета з піхви, дефлорація, радіохвильова популяція 1 та 2 ступеню складності, видалення поліпів у шийці матки, видалення кондилом усередині піхви, видалення кісти шийки матки, введення вагінальних тампонів та системи Мірена, біопсія шийки, коагуляція утворень шийки матки, балонна тампонада матки, видалення ВМС, бужування цервікального каналу, видалення поліпа цервікального каналу.

БОРИСОВА ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА

БОРИСОВА ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА

ЛІКАР ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ, ДІЄТОЛОГ

Займається лікуванням та профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту у дорослих. Є експертом у лікуванні патологій слизової оболонки шлунка, функціональних розладів кишківника, рефлюксної хвороби, патологій печінки та жовчного міхура різного генезу, харчових розладів. Консультує з питань харчування зі складанням індивідуальних лікувальних програм харчування при ожирінні, захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Стаж роботи – 20 років.

ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

МАРДАНОВ РЄНАТ АСАДОВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, УЗД-ДІАГНОСТ

Ведення вагітних на будь-яких триместрах вагітності. Ведення нормальних та патологічних пологів. Діагностика та лікування гінекологічних пацієнтів: із захворюваннями шийки матки, запальними захворюваннями, ІПСШ, гормональними порушеннями, проблемами безпліддя, питаннями контрацепції тощо. Виконання малих гінекологічних операції: кесарів розтин, ушивання розривів слизової стінки піхви, лапаротомні та лапароскопічні операції, кольпоскопії, гістерорезектоскопії. Ультразвукова діагностика (органів малого таза, визначення вагітності "не скринінгові терміни", молочної залози, нирок та сечового міхура). Член товариства акушерів-гінекологів Дніпропетровської області. Стаж роботи 13 років

КРИВОШІЙ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

КРИВОШІЙ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

ЛІКАР ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ

Займається лікуванням холециститу, панкреатиту, гастриту, дуоденіту, гастродуоденіту, виразкової хвороби, ентероколіту, синдрому подразненого кишківника, дисбактеріозу, панкреатиту, холециститу, виразки шлунка, виразки стравоходу. Стаж роботи – 13 років.

МИКОЛАЄНКО ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

МИКОЛАЄНКО ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

ЛІКАР ГЕМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Проводить клінічну діагностику та лікування захворювань системи крові (анемії, тромбоцитопенії, тромбоцитозу, еритроцитозу, лейкозу, мієломи, лімфоми). Веде консультативний прийом, складає пацієнтам потрібну схему лікування. Стаж роботи – 39 років.

АГАФОНОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

АГАФОНОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

ЛІКАР ДЕРМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Голова асоціації дерматологів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся та нігтів. Здійснює діагностику шкіри голови, волосся, невусів (трихоскопія, дерматоскопія). Займається лікуванням дерматитів, акне, тріхопатії у дітей та дорослих. Стаж роботи – 40 років.

АГАФОНОВ МИКИТА ВОЛОДИМИРОВИЧ

АГАФОНОВ МИКИТА ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЛІКАР ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ

Проводить діагностику та консультації, а також призначає лікування з питань псоріазу, себореї, екземи, дерматиту, ВПЛ (папіломи, бородавки). Також консультує з питань трихології (алопеція, лупа, випадання волосся тощо), мікоз шкіри, демодекоз, розацеа, фотодерматоз, інфекції, що передаються статевим шляхом, вульгарні вугри та інші захворювання пов'язані зі шкірою та слизовими. Приймає дорослих та дітей. Стаж роботи – 10 років.

НОРОХА ІГОР ІВАНОВИЧ

НОРОХА ІГОР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Досвідчений спеціаліст з дерматовенерології. Спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті). Проводить діагностику та лікування захворювань: алергічний контактний дерматит, атопічний дерматит, вірус папіломи людини (ВПЛ), вітиліго, гонорея, демодекоз, дерматит, мікоплазмоз, молочниця, оперізувальний лишай, пелюшковий дерматит, різнобарвний, трихомоніаз, вугровий висип, уреаплазмоз, фотоконтактний дерматит, хламідіоз. Стаж роботи – 26 років.

САДОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА

САДОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА

ЛІКАР ІНФЕКЦІОНІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить консультативний прийом, діагностику та лікування інфекційних хвороб у дорослих. Напрямок ВІЛ-інфекція, вірусні гепатит В та С, TOURCH-інфекції, глистяні інвазії (лямбліоз, аскаридоз, токсокароз, амебіаз, гострики). Діагностика та лікування хвороби Лайма. Стаж роботи – 27 років.

МАВРУТЕНКОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

МАВРУТЕНКОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ІНФЕКЦІОНІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Професор кафедри інфекційних хвороб ДУ "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України". Має вищу кваліфікаційну категорію з інфекційних хвороб та дитячих інфекційних хвороб. Автор понад 200 друкованих праць, 5 патентів. Регулярно бере участь у роботі з'їздів, конгресів, симпозіумів, конференцій як в Україні, так і за кордоном. Стаж роботи – 25 років.

ЄГОРОВА ЮЛІЯ ВІТАЛІЇВНА

ЄГОРОВА ЮЛІЯ ВІТАЛІЇВНА

ЛІКАР КАРДІОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань серцево-судинної системи: артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, вад серця, атеросклерозу судин, кардіоміопатій, порушень ритму серця, серцевої недостатності. Має досвід роботи в умовах стаціонару та амбулаторного прийому. Автор 30 друкованих праць, у тому числі у закордонних виданнях. Стаж роботи - 20 років.

КУЗНЕЦОВА МАРИНА АНДРІЇВНА

КУЗНЕЦОВА МАРИНА АНДРІЇВНА

ЛІКАР КАРДІОЛОГ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Ведення пацієнтів із серцево-судинною патологією: гіпертонічна, ішемічна хвороба серця, різні порушення ритму та інші. Огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія), призначення лікування за даними Ехо-серця та Холтер. Діагностика та ведення пацієнтів з постковідним синдромом. Стаж роботи – 13 років.

ЗАХАРЧЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЗАХАРЧЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР КАРДІОЛОГ, СОНОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Проводить повний комплекс заходів, спрямованих на своєчасне попередження та корекцію функціональних порушень та структурних змін серця та судин: огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія). Моніторинг ЕКГ з Холтера. Призначення та корекція схеми лікування. Стаж роботи – 12 років.

АБАТУРОВА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

АБАТУРОВА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

ДИТЯЧИЙ КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить клінічну діагностику та лікування серцево-судинних та ревматологічних захворювань у дітей та підлітків з вродженими вадами серця та судин, міокардитами, не запальними ураженнями міокарда, порушеннями серцевого ритму, з артеріальною гіпертензією та гіпотензією, вегето-судинними дисфункціями, реактивами, системними захворюваннями сполучної тканини. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями «дитяча кардіоревматологія» та «педіатрія». Учасник з'їздів, конгресів, конференцій в Україні та за кордоном. Має друкарські роботи. Член Асоціації дитячих ревматологів України. Стаж роботи – 43 роки.

Вітаємо нових фахівців

КОЛІСНИК ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР-НЕВРОЛОГ

Займається лікуванням: Вроджених аномалій нервної системи. Остеохондрозу. Дитячих неврозі. Епілепсії та ін. Стаж роботи понад 16 років

ТИТАРЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

ТИТАРЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР-КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Володіє методами функціональної діагностики: електрокардіографія (УЗД серця). Досвід роботи у кардіохірургічному стаціонарі. Проходила стажування з кардіології у 2009 р. в американо-польському шпиталі у м. Краків. Учасник професійних спільнот. У 2009 році пройшла стажування у польсько-американському інституті педіатрії. У 2014 році – стажування у відділенні дитячої кардіохірургії у клініці Heart and Diabetes Center NRW, Bad Oeynhausen, Німеччина. У 2016 році отримала сертифікат спеціаліста зі спеціальності «Функціональна діагностика», а також вищу категорію за спеціальністю дитяча кардіоревматологія. Стаж роботи – 21 рік.

ДУБИНСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

ДУБИНСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

МАСАЖИСТ, ФАХІВЕЦЬ З ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Використовує в терапії прикладну кінезіологію, що дозволяє вдало інтегрувати методики масажу, мануальної терапії, психології, з метою проведення більш точної діагностики та виявлення причин захворювання. Має багаторічний досвід у масажі та реабілітації. Стаж роботи – 20 років.

Катіба Ірина Леонідівна

Катіба Ірина Леонідівна

МАСАЖИСТ

Проводить лікувальний, баночний, дитячий масаж від 5 років, антицелюлітний. Вже на першому сеансі Ви відчуєте відчуття підвищення загального тонусу організму та покращення самопочуття. Ваше тіло буде ретельно опрацьовано руками вмілого майстра, вона допоможе зняти напругу від верхівки до кінчиків пальців ніг. Активізує процеси кровообігу та лімфообігу шкіри, після чого в'яла, бліда шкіра перетвориться на бархатисту та рожеву. Стаж роботи – 28 років.

ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Алієв Ігор Тофікович

Фізичний терапевт

Харченко Яна Володимирівна

Харченко Яна Володимирівна

ДИТЯЧИЙ МАСАЖИСТ, МЕДИЧНА СЕСТРА

Посмішка, лагідні дотики, тихий голос – це інструменти, за допомогою яких Яна Володимирівна вступає в емоційно-психологічний контакт із немовлям. Проводить профілактичний, оздоровчий, загальнозміцнюючий масаж та гімнастику для гармонійного зростання та розвитку малюка з 2 місяців до 1 року. А також навчальну програму для батьків з техніками профілактичного масажу.

Вітаємо нових фахівців

МАКАРЕНКО ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЇВНА

ЛІКАР ЕНДОКРИНОЛОГ

Оцінка функцій ендокринних залоз, їх структури і корекція виявлених порушень, діагностика і лікування первинного і вторинного остеопорозу, різних видів гиперпаратиреоза і інших порушень фосфорно-кальцієвого обміну. Аутоімунні захворювання щитовидної залози: дифузний токсичний зоб (хвороба Грейвса), в тому числі в поєднанні з ендокринною офтальмопатією, хронічний аутоімунний тиреоїдит (хвороба Хашимото). Дійсний член асоціації превентивний та антиейджинг медицини Українська діабетологічна асоціація Науково-освітнього Проекту «Школа ендокринолога» (слухач). Стаж роботи 7 років.

КАШИН ІГОР ЮРІЙОВИЧ

КАШИН ІГОР ЮРІЙОВИЧ

ЛІКАР НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Фахівець з лікування хвороб неврологічної природи, мануальний терапевт. Лікар Кашин лікує вроджені неврологічні патології, порушення у роботі опорно-рухового апарату. Працював оперуючим нейрохірургом, невропатологом, психотерапевтом у різних поліклініках, стаціонарах, у складі бригад сан авіації, у складі неврологічних бригад швидкої допомоги. Стаж роботи – 28 років.

КОНОВАЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

КОНОВАЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається лікуванням дітей з органічними ураженнями мозку, перинатальним ураженням центральної нервової системи, епілепсією, гідроцефалією, затримкою психомовного розвитку. Надає допомогу при непритомності, головних болях, енурезі, безсонні та інших неврологічних симптомах. У роботі використовує сучасну медичну техніку та прогресивні терапевтичні методики. Стаж роботи – 30 років

Зозуля Наталія Олександрівна

Зозуля Наталія Олександрівна

ЛІКАР НЕВРОЛОГ

Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань центральної та периферичної нервової системи, а також деяких захворювань опорно-рухового апарату, що впливають на роботу центральної нервової системи. Стаж роботи - 10 років.

КОСТЕНКО ДІАНА АНАТОЛІЇВНА

КОСТЕНКО ДІАНА АНАТОЛІЇВНА

ЛІКАР НЕВРОЛОГ

Є магістром медицини з неврології, постійно бере участь у різноманітних міжнародних семінарах та конференціях. Має значний досвід консультування ургентних хворих, лікування різних неврологічних хвороб. Стаж роботи – 12 років.

ЛИСИВЕЦЬ ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

ЛИСИВЕЦЬ ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

ДИТЯЧИЙ НЕЙРОХІРУРГ, НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить діагностику та лікування дітей з перинатально-гіпоксичним ураженням нервової системи та пологовими травмами, об'ємно-осередковим ураженням ЦНС, травмами периферичної нервової системи, церебральним паралічем, фармакорезистентними формами епілепсії, больовим синдромом при ювенільному остеохондрозі. Стаж роботи – 22 роки.

САЛЬКОВ МИКОЛА МИКОЛАЄВИЧ

САЛЬКОВ МИКОЛА МИКОЛАЄВИЧ

ЛІКАР НЕЙРОХІРУРГ, СУДИННИЙ НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Учасник міжнародних конференцій країн Європи та Америки. Доцент Інституту традиційної та нетрадиційної медицини. Проводить діагностику та лікування болю в спині та шиї, головного болю, інсульту та його залишкових явищ, атеросклеротичних уражень, невритів, невралгій, внутрішньомозкового крововиливу, міжхребцевої грижі, мігрені, остеохондрозу, болю в кінцівках, вегетативної дисперсії вегетативного кризу, тремору, непритомності, запаморочень та ін. Стаж роботи – 27 років.

Касай Альона Володимирівна

Касай Альона Володимирівна

ЛОГОПЕД-ДЕФЕКТОЛОГ

Допомагає подолати мовні та психофізичні порушення, створює для кожного пацієнта індивідуальну корекційну програму. Усуває затримки розвитку мовлення, дислалії, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення, дислексії, дисграфії, загальне недорозвинення мовлення. Комплексна корекційна робота при порушенні інтелектуального розвитку. Логопедичний масаж. Працює з дітьми з РАС, Синдром Дауна. Стаж роботи - 5 років.

САМОСТЯН ОЛЕНА ПЕТРІВНА

САМОСТЯН ОЛЕНА ПЕТРІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ, ПСИХОЛОГ

Рання реабілітація дітей після пологів, лікування пацієнтів із різними патологіями нервової системи, психологічна допомога у різних вікових періодах. Діагностика та лікування: ППЦНС, СММД, ЗПРР, ЗРР, а також таких захворювань як: неврози раннього віку, тики, нав'язливі рухи, астено-невротичні синдроми. Займається адаптацією перед початком навчання (дитячий садок, школа). Стаж роботи – 12 років.

Вітаємо нових фахівців

ГОЛІКОВА ОЛЬГА ІВАНІВНА

ПСИХІАТР, ПСИХОТЕРАПЕВТ

Психіатр, психотерапевт. Фахівець з проведення арт-терапій. Приймає малюків від 6 років. Робота з психоемоційним станом дитини та дорослого. Діагностування та виявлення психологічних розладів. Допомога при складних психічних станах: депресії, психосоматичні розлади, розлади адаптації, соціальні фобії та порушення сну і т.д. Член спілки психіатрів України. Стаж роботи 22 роки

Дорошенко Віра Борисівна

Дорошенко Віра Борисівна

ДИТЯЧИЙ ПСИХІАТР, ПСИХОТЕРАПЕВТ

Працює з дітьми раннього та старшого віку; із дорослими. Клінічне діагностичне інтерв'ювання. Установка попереднього діагнозу у разі розладу аутистичного спектра, при затримці психологічного та мовного розвитку, синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги. Робота з такими порушеннями, як обсесивно-компульсивний розлад, страхи, тривога, депресії. Стаж роботи 28 років.

КНЯЗЕВА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА

КНЯЗЕВА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА

ЛІКАР НЕФРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається лікуванням таких захворювань, як: пієлонефрит, нефрит, гломерулонефрит, уролітіаз (сечокам'яна хвороба), нефрокальциноз, тубулопатії, дисплазія нирок (кістозна дисплазія, полікістозна хвороба, губчаста нирка), редукційні та інші анатомічні дефекти (агенезія, аплазія, аномалія форми – підковоподібна нирка, додаткова нирка, подвоєння нирок, вроджений гідронефроз), стани після нефректомії, нефропатії, кристалурія, вроджена та хронічна ниркова недостатність. Стаж роботи – 36 років.

ПРОБАЧАЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ПРОБАЧАЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР ОНКОЛОГ, МАМОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, видаленні злоякісних та незлоякісних утворень грудної залози, шкіри та м'яких тканин. Проводить консервативне лікування передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз. Стаж роботи – 35 років.

ХОДЖУЖ МОХАММАД ІСОВИЧ

ХОДЖУЖ МОХАММАД ІСОВИЧ

ЛІКАР ОНКОЛОГ, ДОЦЕНТ, К.М.Н.

Володіє сучасними методами діагностики та лікування онкологічних захворювань. Є дійсним членом Європейського товариства онкологів ESMO, Американської асоціації клінічної онкології ASCO та Європейського товариства гінекологічної онкології ESGO. На рахунку доктора понад 70 публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Основні напрямки діяльності: системне лікування (хіміотерапія, таргетна терапія, імунотерапія), онкологічні захворювання, онкомамологія, дерматоонкологія. Стаж роботи – 12 років.

Фурик Олександр Олександрович стає частиною команди професіоналів із чесним підходом до здоров'я пацієнта

Фурик Олександр Олександрович

ЛІКАР ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГ

Консультативна, діагностична та оперативна допомога лор-хворим будь-якого віку на сучасному обладнанні. Ендоскопічна, шейверна та холодноплазмова хірургія. Виконує видалення стороннього тіла, сірчаних пробок з вуха, промивання гайморових пазух, піднебінних мигдаликів та інші отоларингологічні маніпуляції. Стаж роботи – 12 років.

ХОБОТОВА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ХОБОТОВА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ЛІКАР ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОЦЕНТ, К.М.Н.

Фахівець в оториноларингології та онкоотоларингології. Член USMSO – Українського наукового медичного товариства оториноларингологів, UHNCA – Українська асоціація раку голови та шиї. Проводить повний спектр огляду та маніпуляцій на ЛОР органах, ендоскопію носоглотки, гортані, порожнини носа. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань у дорослих та дітей. Стаж роботи – 34 роки.

БАЛАБАС НАДІЯ ЯКІВНА

БАЛАБАС НАДІЯ ЯКІВНА

ЛІКАР ОФТАЛЬМОЛОГ

Спеціалізується на дитячій та дорослій офтальмології, оптометрії та контактній корекції зору. Займається лікуванням спазму акомодації, косоокості, амбліопії та інших рефракційних змін. Проводить візометрію, периметрію, дослідження бінокулярного зору, характеру зору, резервів акомодації, конвергенції та дивергенції, дослідження на синоптофорі об'єктивного та суб'єктивного кута косоокості. Стаж роботи – 30 років.

МЕЛЬНИЧУК ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

МЕЛЬНИЧУК ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

ЛІКАР ОФТАЛЬМОЛОГ

Перевірка зору з корекцією та без. Підбір окулярів, контактних лінз (докладна консультація з гігієни та використання лінз). Діагностика пацієнта: розширення зіниці краплями, огляд очного дна, біомікроскопія середовищ ока та огляд очного дна, вимірювання внутрішньоочного тиску. Консультація офтальмолога, постановка діагнозу та призначення лікування. Надання виписки з усіма даними діагностичного обстеження. Гігієна повік (масаж повік, зондування та промивання слізних каналів). Стаж роботи – 9 років.

Ексклюзивно в JMC, професор, доктор медичних наук, педіатр, дитячий нефролог высшої категорії Вакуленко Людмила Іванівна

Вакуленко Людмила Іванівна

ПЕДІАТР, ДИТЯЧИЙ НЕФРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д,М,Н

Член Асоціації педіатрів України. Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Член Міжнародної та Європейської асоціації дитячих нефрологів (IPNA, ЕSPN). Лікує такі захворювання: бронхіт, пневмонія, анемія, функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту. Як дитячий лікар нефролог займається лікуванням таких станів: інфекції сечової системи, пієлонефрит, гломерулонефрит, кристалурії, хронічна хвороба нирок, діабетична нефропатія, ураження нирок при системних захворюваннях, спадкові та вроджені нефропатії, нефрогенна артеріальна гіпертензія. Стаж роботи педіатром – 32 роки, дитячим нефрологом – 11 років.

ШУМНА ТАМІЛА ЄВГЕНІВНА

ШУМНА ТАМІЛА ЄВГЕНІВНА

ПЕДІАТР, ДИТЯЧИЙ АЛЕРГОЛОГ, УЗД ДІАГНОСТ, КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Член Асоціації педіатрів України, Європейської академії алергології та клінічної імунології (EAACI). Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань у дітей. Оцінка, моніторинг та корекція загального стану, фізичного та психомоторного розвитку. Оцінка та корекція харчування з харчовою алергією. Проведення шкірного алерготестування. Діагностика, лікування та профілактика серцево-судинних захворювань. Спеціалізується на УЗ-дослідженнях тканин та органів, проведення електрокардіографії, розшифровці електрокардіограми. Стаж роботи – 27 років.

ЗАБАШНА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЗАБАШНА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЛІКАР ПЕДІАТР

Патронаж дітей віком до 1 року. Педіатрія (діти віком до 18 років). Імунізація. Консультації щодо грудного вигодовування. Консультації щодо введення прикорму. Займається комплексним спостереженням за здоров'ям дітей, дитячою диспансеризацією, терапією гострих та хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, органів сечовидільної системи. Стаж роботи – 15 років.

АГАФОНОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

АГАФОНОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ, ІМУНОЛОГ, ПЕДІАТР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОЦЕНТ, К.М.Н.

Проводить обстеження пацієнтів для виявлення захворювань шлунково-кишкового тракту та дає рекомендації щодо лікування залежно від індивідуальних показників. Маючи знання про багато речей та необхідний досвід роботи в даній сфері, також практикує як імунолог, педіатр. Проводить лікування таких захворювань, як вітрянка, гастрит, грип, дизентерія, кір, краснуха, риніт, ГРВІ, тонзиліт. Стаж роботи – 35 років.

СУРКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

СУРКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР ПЕДІАТР НЕОНАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Патронаж дітей віком до 1 року. Педіатрія (діти віком до 18 років). Займається питаннями вакцинації, грудного вигодовування та введення прикорму, дитячою диспансеризацією, терапією гострих та хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, сечовивідних органів. Лікує такі захворювання, як гострі респіраторні захворювання, бронхіт, пневмонія, анемія, дисбактеріоз. Стаж роботи – 20 років.

БАТОЗСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

БАТОЗСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ЛІКАР ПРОКТОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Учасник Асоціації хірургів у Дніпропетровській області. Проведено сотні успішних операцій: герніотомія, герніопластика, післяопераційні вентральні грижі, апендектомії, операції при травмах органів черевної порожнини, грудної порожнини, ампутації кінцівок, лапароцентези, операції при варикоцелі та водянці яєчка, операції на шкірі, ліпоми, фурункул, врослий ніготь, паранихій, келоїдний рубець, первинна хірургічна обробка різаних ран. Регулярний учасник науково-практичних конференцій, з'їздів, семінарів з проктології та хірургії. Стаж роботи – 15 років.

Звєрко Олексій Петрович

Звєрко Олексій Петрович

ЛІКАР ПРОКТОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Володіє сучасними методиками діагностики та лікування проктологічних проблем. Лікування гострої анальної тріщини, хронічної анальної тріщини, хронічного геморою, гострого геморою. Видалення гемороїдальних вузлів, анальних поліпів, кондилом, папілом, анальної бахромки та ін. Стаж роботи - 31 рік.

ОГОРЕНКО ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

ОГОРЕНКО ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

ЛІКАР ПСИХІАТР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Консультація, діагностика та лікування для пацієнтів з психічними та поведінковими розладами, вегетативними нападами, психо-соматичними розладами, панічними атаками, астенією, апатією, занепадом сил, безсонням, головним болем. Профілактика психічних розладів. Розшифровка ЕЕГ. Стаж роботи – 27 років.

ЕСТЕРКІНА КАТЕРИНА ВАДИМІВНА

ЕСТЕРКІНА КАТЕРИНА ВАДИМІВНА

ЛІКАР РЕВМАТОЛОГ, ТЕРАПЕВТ

Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ревматологічних захворювань, коморбідної патології, артриту, остеоартриту, остеопорозу, подагри та ін. Займається питаннями ранньої діагностики та лікуванням багатьох захворювань ШКТ, легень, печінки, нирок, серцево-судинної, сечостатевої систем, шкіри, порушення обміну. Стаж роботи – 7 років.

АЛЕКСІЄНКО АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

АЛЕКСІЄНКО АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

ЛІКАР ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Спеціалізується на діагностиці хвороб серця, має великий досвід роботи у кардіологічному діагностичному центрі. Проводить ЕхоКГ. Є експертом у виявленні патологій з боку серцево-судинної системи. Стаж роботи – 15 років.

Вітаємо нових фахівців

ЗБАРАХ ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

ПУЛМОНОЛОГ, ФТИЗІОТЕРАПЕВТ

Проведення повного огляду. Інтерпретація: рентгенограми, КТ знімків, спірометрії. Плевральна пункція. Ведення пацієнтів з бронхіальною астмою та ХОЗЛ. Реабілітація та лікування пневмонії та COVID 19. Стаж роботи 3 роки.

ГОРОДЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ГОРОДЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Учасник Асоціації лікарів УЗД України. Виконує обстеження широкого спектра тканин та органів: щитоподібної залози, молочної залози, м'яких тканин, передміхурової залози, лімфовузлів, органів травної системи, органів сечостатевої системи. Стаж роботи – 20 років.

ДАРАГАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

ДАРАГАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ

Діагностика патології органів черевної порожнини, сечовидільної системи, передміхурової залози та органів мошонки, ультразвукове дослідження щитоподібної, молочної та слинних залоз, лімфатичних вузлів та м'яких тканин. Виконання ехокардіографії для виявлення патології серця, дуплексне сканування брахіоцефальних судин (судин голови та шиї), судин верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її гілок. Стаж роботи – 21 рік.

ЯЦУБА СЕРГІЙ АЛІМОВИЧ

ЯЦУБА СЕРГІЙ АЛІМОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Виконує ультразвукові обстеження передміхурової залози, м'яких тканин, органів порожнини очеревини, мошонки, щитоподібної залози, молочних залоз, лімфовузлів, сечовидільної системи. Допомагає з точністю виявити різні патології, зокрема, на початкових стадіях. Стаж роботи – 32 роки.

Новохатній Олександр Анатолійович

Новохатній Олександр Анатолійович

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Член асоціації лікарів УЗД, превентивної та антиейджинг медицини, української асоціації лікарів амбулаторної медицини. Фахівець у галузі проведення ультразвукових досліджень дітям та дорослим. Виконує обстеження: м'яких тканин (лімфовузли, залози), суглоби, серцево-судинний комплекс (МАГ, кінцівки, б/в аорти, серце), нирки та сечостатеві органи (простата, калитка, прутень, матка), внутрішні органи (печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка) зі шлунком та кишківником, органи ендокринної системи (щитоподібна залоза, наднирники), носові пазухи, орбіти. Еластографія (печінка, підшлункова, щитоподібна залоза, молочні та грудні залози).

ВАРУН СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

ВАРУН СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Фахівець у галузі проведення ультразвукових досліджень дітям. Спеціалізується на УЗ-дослідженнях гастрокомплексу, нейросонографії, УЗД органів та систем: щитоподібної залози, лімфовузлів, м'яких тканин, нирок та ін. За допомогою УЗД діагностує захворювання та патології внутрішніх органів та систем. Стаж роботи – понад 21 рік.

ЛАНСЬКА ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛАНСЬКА ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить переважно ангіосканування з використанням доплер ефекту: периферичних судин (артерій та вен) верхніх та нижніх кінцівок магістральних судин: - екстракраніальних (судин головного мозку); - інтракраніальних (судин шиї). Член асоціації ультразвукової діагностики України. Стаж роботи – 32 роки.

БУЧАРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

БУЧАРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

ЛІКАР ТЕРАПЕВТ

Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці патологій серцево-судинної, травної та сечовидільної системи, дихальних органів. Проводить первинний огляд, оцінює додаткові методи обстеження. Складання анамнезу. При необхідності дає направлення до вузьких спеціалістів з подальшим контролем результатів. Стаж роботи – 4 роки.

КАМІНСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

КАМІНСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

ЛІКАР ТЕРАПЕВТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається лікуванням серцево-судинної та сечовидільної системи, дихальних органів. Діагностує широкий спектр інших поширених захворювань та при необхідності спрямовує на додаткові види обстеження. Проводить огляд пацієнта та консультує з приводу основних питань щодо здоров'я. Стаж роботи – 34 роки.

ДАРАГАН РУСЛАН ІВАНОВИЧ

ДАРАГАН РУСЛАН ІВАНОВИЧ

ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ, ХІРУРГ, К.М.Н.

Надає консультативну та відновлювально-реконструктивну спеціалізовану медичну допомогу в JMC! Здійснює оперативні втручання високого та середнього ступеня складності. Володіє навичками хірургії: сухожиль пальців кисті та передпліччя, периферичних нервів кисті та передпліччя, відновно-реконструктивної та пластичної хірургії при вроджених та набутих пороках та деформаціях кисті, пухлинах та пухлиноподібних утвореннях. Стаж роботи – 28 років.

ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ЛІКАР ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Діагностика та лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату (рани, гематоми, переломи кісток, вивихи, пошкодження зв'язок, артрити, артроз, остеохондроз хребта, порушення постави, остеохондропатії, плоскостопість, врослий ніготь, ін.), а також наслідків оперативних втручань. Проводить ультразвукове дослідження (УЗД) опорно-рухового апарату та м'яких тканин. Виконує внутрішньосуглобове, параартикулярне та паравертебральне введення лікарських препаратів, лікарські блокади, лікувально-діагностичні пункції суглобів, кіст, гігром, у тому числі під контролем УЗД. Має техніку накладання гіпсових та полімерних іммобілізуючих пов'язок. Стаж роботи – 18 років.

ЗАХАРЧЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЗАХАРЧЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ДИТЯЧИЙ ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ

Діагностика та консервативне лікування вроджених та набутих вад розвитку опорно-рухового апарату, плоскостопості, порушення постави, деформації грудної клітки, переломів кісток верхніх та нижніх кінцівок, деформації хребта. Планові огляди дітей від народження. Стаж роботи – 12 років.

СКУРИДИН МИКИТА ЄВГЕНЬОВИЧ

СКУРИДИН МИКИТА ЄВГЕНЬОВИЧ

ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ

Член асоціації ортопедів-травматологів України. Проводить консультації щодо патологій опорно-рухового апарату, консервативного та оперативного лікування скелетних травм, займається внутрішньосуглобовим введенням медпрепаратів. Стаж роботи – 5 років.

ЛАМЗА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА

ЛАМЗА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА

ГЕРОНТОЛОГ - РЕАБІЛІТОЛОГ

Спеціалізується на консультації сімей з догляду за літніми особами, надання психологічної допомоги літнім людям та їхнім сім'ям, реабілітація пацієнтів з руховими, ментальними та мовними розладами після черепно-мозкових травм, травм опорно-рухового апарату, а також після перенесених порушень мозкового кровообігу. Фізичні та ментальні заняття з дітьми, підлітками із синдромом Дауна, Аутизм. Стаж роботи – 7 років.

КОМОК ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

КОМОК ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Член асоціації щелепно-лицьових хірургів та стоматологів України, автор наукових праць та статей. Займається лікуванням запальних, гнійних, онкологічних захворювань (пухлини голови та шиї), вроджених та набутих деформацій, одонтогенні захворювання щелепи та гайморових пазух, травми щелепно-лицьової області. Виконує видалення зубів, остеосинтез щелепи. Проводить операції на слинних залозах, корекцію заячої губи, вовчої пащі. Стаж роботи – 26 років.

ЛЮЛЬКА ДМИТРО ІВАНОВИЧ

ЛЮЛЬКА ДМИТРО ІВАНОВИЧ

ЛІКАР УРОЛОГ АНДРОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Виконує весь спектр діагностичних та терапевтичних процедур, здійснює терапію функціональних, структурних, запальних, інфекційних та інших патологій та уражень органів сечостатевої системи. Проводить лікування порушень статевої функції у чоловіків, захворювання нирок, сечокам'яної хвороби, порушення сечовипускання. Займається питаннями везикуліту, гідронефрозу, імпотенції, кістозної хвороби нирок, уретриту, епідідімоорхіту, епідидиміту тощо. Стаж роботи – 12 років.

ОБЕРТИНСЬКИЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ

ОБЕРТИНСЬКИЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР УРОЛОГ, ХІРУРГ

Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості та структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм та ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, баланопостит); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцілі; нетримання сечі; пороками розвитку статевого члена та сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадизму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків. Стаж роботи – 16 років.

ОЛЬХОВСЬКА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА

ОЛЬХОВСЬКА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА

ЛІКАР УРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Діагностика та лікування запальних процесів (цистит, уретрит), хронічної ниркової недостатності, новоутворень в органах сечостатевої системи, пієлонефриту, статевих інфекцій: хламідіоз, кандидоз, уреаплазмоз, генітальний герпес, гарднерельоз. Займається такими патологіями як: орхіт, епідидиміт, везикуліт, баланопостит, простатит, бактеріальний простатит, аденома передміхурової залози, чоловіче безпліддя тощо. Стаж роботи – 33 роки.

КАБАНЕЦЬ СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

КАБАНЕЦЬ СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

ЛІКАР УРОЛОГ, ХІРУРГ

Консультація, діагностика та лікування з різних урологічних питань. Проводить такі операції, як: троакарна цистостомія, відкрита епіцистостомія, цистолітоекстракція, циркумцизія, пластика вуздечки, операція Бергмана, орхектомія, трансперинеальна біопсія простати під контролем УЗД, стентування сечоводів, контактна літотрипсія. Стаж роботи – 7 років.

ПРОВАЛОВ АРТЕМ ЄВГЕНЬОВИЧ

ПРОВАЛОВ АРТЕМ ЄВГЕНЬОВИЧ

ЛІКАР ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ

Займається діагностикою, лікуванням та запобіганням розвитку таких судинних захворювань та патологій, як венозна недостатність, атеросклероз, тромбофлебіт, тромбоз, варикозна хвороба. Стаж роботи – 12 років.

СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЛІКАР ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Учасник: асоціації хірургів Дніпропетровської області, асоціації ангіологів, флебологів та судинних хірургів України, європейського товариства судинної хірургії (ESVS). Успішно проведено близько 3500 хірургічних втручань, понад 2000 ендовенозних процедур, понад 20000 консультацій та діагностичних процедур. Стаж роботи – 13 років.

АШКІНАЗІ БОРИС ГРИГОРОВИЧ

АШКІНАЗІ БОРИС ГРИГОРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

У 1981 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут. Після закінчення інтернатури з дитячої хірургії з 1982 року працював дитячим хірургом у дитячій міській лікарні № 5, а згодом в обласній дитячій клінічній лікарні хірургом ургентного та планового відділень. З 1998 став завідувати відділенням планової хірургії. Лікар найвищої категорії. Учасник з'їздів та конференцій з дитячої хірургії та онкології. Лікар "золоті руки" і людина чистої, відкритої душі. Стаж роботи – 43 роки.

ЦАРЬОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ЦАРЬОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається діагностикою та лікуванням вродженої дитячої патології (грижі, водянки, фімози, невуси, гемангіоми, атероми тощо), патологією пальців кисті та стоп (запальні процеси – панариції, пароніхії, врослі нігті), гнійно-запальними захворюваннями м'яких тканин різної локалізації (фурункули, абсцеси, флегмони, лімфаденіти), радикальним лікуванням кіст куприка. Займається наданням невідкладної хірургічної допомоги дітям з гострим апендицитом, травмами грудної та черевної порожнин. Володіє сучасними малоінвазивними методами оперативних втручань (лапароскопія, торакоскопія тощо). Стаж роботи – 31 рік.

РОДИНСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

РОДИНСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛІКАР ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Проводить консультаційний прийом пацієнтів, передопераційну підготовку, післяопераційні перев'язки тощо. У компетенції спеціаліста такі малоінвазивні операції, як ендоскопічна діагностика внутрішніх органів. Займається лікуванням абсцесу, травмами грудної клітки, живота, нижньої частини спини, відділу хребта, зап'ястя та кисті, коліна та гомілки. Стаж роботи – 15 років.

ЛЮЛЬКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛЮЛЬКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Є кваліфікованим хірургом та трансплантологом, що спеціалізується на проведенні малоінвазивних та лапароскопічних операцій на органах гепатобіліарної системи та підшлункової залози. Спеціалізується на: венооклюзійної хвороби печінки, жовчнокам'яної хвороби, жирового гепатозу печінки, кісти підшлункової залози, панкреатиту, фіброзу печінки, холангіту, холециститу, цирозу, пупкової та пахової грижі. Стаж роботи – 23 роки.

ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дитячий анестезіолог

Кваліфікація по невідкладним станам: ведення/виведення дитини у/з медикаментозний(ого) сон(-ну); місцева та загальна анестезії. Стаж роботи понад 18 років!

ГОРБОВА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

ГОРБОВА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

ЛІКАР ЕНДОКРИНОЛОГ

Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням ендокринологічних захворювань, таких як цукровий діабет, метаболічний синдром, аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз, вузловий зоб, гіпертиреоз, хвороба Аддісона, ожиріння, хвороба Іценка-Кушинга та інші порушення роботи ендокринної системи. Стаж роботи – 17 років.

НІКУЛІНА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

НІКУЛІНА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ЕНДОКРИНОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Займається комплексним обстеженням та лікуванням дітей з метаболічним синдромом, цукровим діабетом 1 та 2 типу, з надмірною масою тіла та ожирінням. Індивідуальний підбір харчування, дієт та фізичних навантажень дітям з надмірною масою тіла та ожирінням. Асистент кафедри факультетської педіатрії та медичної генетики. Стаж роботи – 17 років.

ПАСТАРУС ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

ПАСТАРУС ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР ЕНДОКРИНОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Головний позаштатний ендокринолог департаменту охорони здоров'я Дніпра. Займається діагностикою та лікуванням цукрового діабету та його ускладнень, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, токсичного зоба, хвороби Іценка-Кушинга, синдрому Штейна-Левенталя, ендокринної безплідності у чоловіків та жінок, порушень менструального циклу та інших захворювань ендокринної системи. Стаж роботи – 35 років.

ЯЦУБА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА

ЯЦУБА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА

ЛІКАР ЕНДОКРИНОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається лікуванням різних патологій, що виникають в ендокринній системі людини. Також даний фахівець володіє всіма методами проведення та оцінки клінічних результатів з ендокринологічного профілю. Оцінка результатів УЗ-діагностики, пункційної біопсії, гормональних показників. Спостереження після операцій на щитоподібній залозі. Консультації щодо необхідності оперативного втручання. Діагностика та лікування цукрового діабету, метаболічного синдрому. Лікування захворювань надниркових залоз, гіперпаратиреозу, ожиріння, цукрового діабету, тиреоїдиту. Стаж роботи – 35 років.

ПЕЛЕХ МАРИНА ОЛЕГІВНА

ПЕЛЕХ МАРИНА ОЛЕГІВНА

ЛІКАР ЕНДОСКОПІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Спеціалізується на ендоскопічній діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ), а також володіє методиками радикального лікування різних патологій органів травлення. Стаж роботи – 32 роки.

ЩУДРО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЩУДРО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЛІКАР ЕНДОСКОПІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Лікар володіє технікою проведення ендоназальної риноскопії та відеориноскопії, яка дозволяє оглянути аденоїди та голосові зв'язки через носові ходи. Також проводить колоноскопію, езофагогастродуоденоскопію, бронхоскопію. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу, взяття біопсії, хромендоскопію, поліпектомію та інші лікувальні процедури. Лікар є автором понад 30 електронних та друкованих статей. Стаж роботи – 32 роки.

ДИКА МАРИНА РОМАНІВНА

ДИКА МАРИНА РОМАНІВНА

СТАРШИЙ ЛІКАР ЛАБОРАНТ

Працює виключно в умовах клінічної лабораторії за напрямками від лікарів інших спеціалізацій. Займається біохімічними, загальноклінічними, імунологічними, серологічними дослідженнями. Оцінює морфологію клітин крові та біологічних рідин. Стаж роботи – більше 5 років.

ГОЛУБЕНКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

ГОЛУБЕНКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

ЛІКАР ЛАБОРАНТ

Працює виключно в умовах клінічної лабораторії за напрямками від лікарів інших спеціалізацій. Займається дослідженням внутрішньоклітинних процесів щодо виявлення патології клітин. Вивчає цитологічні мазки при аспіратах, гінекологічних дослідженнях, пунктатах молочних залоз. Стаж роботи – більше 30 років.

Стрюк Наталія Валентинівна

Стрюк Наталія Валентинівна

ЛІКАР ЛАБОРАНТ

Працює виключно за умов клінічної лабораторії за напрямами лікарів інших спеціалізацій. Оцінює морфологію клітин крові та біологічних рідин. Займається дослідженням внутрішньоклітинних процесів щодо виявлення патології клітин. Стаж роботи – понад 10 років.

Щигляк Діана Олексіївна

Щигляк Діана Олексіївна

АДМІНІСТРАТОР КЛІНІКИ

Селюк Ірина Миколаївна

Селюк Ірина Миколаївна

АДМІНІСТРАТОР ВІДДІЛУ РЕЦЕПЦІЇ

Поночевна Анастасія Сергіївна

Поночевна Анастасія Сергіївна

АДМІНІСТРАТОР ВІДДІЛУ РЕЦЕПЦІЇ

СІДЛЕЦЬКА ІРИНА МИХАЇЛІВНА

СІДЛЕЦЬКА ІРИНА МИХАЇЛІВНА

КАСИР

Сенюта Тетяна Миколаївна

Сенюта Тетяна Миколаївна

Старший адміністратор

Мартиненко Тетяна Леонідівна

Мартиненко Тетяна Леонідівна

ГОЛОВНА МЕДИЧНА СЕСТРА

Шостак Вікторія Володимирівна

Шостак Вікторія Володимирівна

МЕДИЧНА СЕСТРА

Левченко Лариса Казимирівна

Левченко Лариса Казимирівна

МЕДИЧНА СЕСТРА

Ганночка Євгенія Вікторівна

Ганночка Євгенія Вікторівна

МЕДИЧНА СЕСТРА

Барсук Зоряна Миколаївна

Барсук Зоряна Миколаївна

АДМІНІСТРАТОР КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

Фортуна Валерія Володимирівна

Фортуна Валерія Володимирівна

АДМІНІСТРАТОР КОНТАКТ-ЦЕНТРУ

Уржумова Наталія Григорівна

Уржумова Наталія Григорівна

ЛІКАР ОНКОЛОГ

Онкологія, не залежно від локалізації, за винятком гематології. Пацієнти старше 16 років. Постійний лектор фармацевтичних компаній Рош, МSD, Астра-Зенека, Серв'є, Новартіс. Експерт з імунотерапії, таргетної терапії раку, діагностики та лікування побічних ефектів лікування раку. Член ASCO, ESMO. Стаж роботи - 26 років.

Бакланов Микола Сергійович

Бакланов Микола Сергійович

ХІРУРГ ТОРАКАЛЬНИЙ, ХІРУРГ-ОНКОЛОГ

Знайомимо з його основними напрямками роботи : - резекція щитоподібної залози ( лобектомія, гемітіреоідектомія, тіреоідектомія) -цервікотомія видалення утворень, кіст,лімфоузлів -резекція легень (атипова, сегментарна,лобектомія, білобектомія,пульмонектомія), ангіопластичні та бронхопластичні резекції легень.ВАТС - резекції легень, біопсія плеври, біопсія легень,лімфовузлів сесредостіння, плевродез, видалення утворень середостіння, перекарда діафрагми -відеомедіастиноскопія ( біопсія та видалення утворень середостіння

Матикіна Наталя Миколаївна

Матикіна Наталя Миколаївна

ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ

Наталя Миколаївна – це висококваліфікований спеціаліст з багаторічним досвідом роботи в галузі медицини. -Вона має вражаючий професійний шлях та підтверджену компетентність у різних галузях. -Наталія Миколаївна завжди прагне до вдосконалення та надання найвищої якості медичних послуг. Головні напрямки її роботи : -Застуда, ГРВІ; -Хвороби бронхів та легень; -Порушення роботи серцево-судинної системи; -Втома; -Захворювання ШКТ; -Захворювання опорно-рухового апарату, зокрема - захворювання суглобів; -Захворювання нирок; -Неврологічні проблеми; -Порушення в обміні речовин;

Момот Валерій Валерійович

Момот Валерій Валерійович

ЛІКАР-ОНКОЛОГ, МАМОЛОГ

Основні напрямки його діяльності: -Мамологія (кісти молочних залоз, фіброзно-кістозна хвороба, мастодінія, фіброаденоми). -Клінічна онкологія. - Хіміотерапія.

Старик Давид Володимирович

Старик Давид Володимирович

НЕЙРОХІРУРГ

Старик Давид Володимирович, член української асоціації нейрохірургів. Його професійний досвід і кваліфікація гарантують вам високоякісну медичну допомогу у галузі нейрохірургії.Основні напрямки його роботи : -хірургія спинного мозку -судинна нейрохірургія -нейроонкологія

Назаренко Віталий Юрійович

Назаренко Віталий Юрійович

СУДИННИЙ ХІРУРГ

Член асоціації судинних хірургів України. Основні напрямки його діяльності: -варикозна хвороба -атеросклероз судин нижніх кінцівок -цукровий діабет -телеангіектазія

МІХІЄНКО ОЛЕНА ПАВЛІВНА

МІХІЄНКО ОЛЕНА ПАВЛІВНА

СОНОЛОГ, ЛІКАР УЗД ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Член Асоціації ультразвукової діагностики України. Напрямки її діяльності: -Екстракраніальні судини (дорослі з 18 років) -Інтракраніальні судини (дорослі з 18 років) -Судини н/кінцівок (дорослі з 18 років) -Судини в/кінцівок (дорослі з 18 років) -Черевна аорта (дорослі з 18 років) -Органи черевної порожнини (діти з народження та дорослі) -Органи черевної порожнини з функцією жовчного міхура (діти з 6 років, дорослі) -Сечовивідна систама (нирки та сечовий міхур) - діти з народження та дорослі -Щитовидна залоза (діти з 6 років та дорослі) -Наднирники (дорослі) -Молочна залоза (дорослі -жінки та чоловіки) -М'які тканини (дорослі ) -Лімфатичні вузли (дорослі)

Дитячі спеціалісти

 - 
37 чол.
АБАТУРОВА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

АБАТУРОВА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

ДИТЯЧИЙ КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить клінічну діагностику та лікування серцево-судинних та ревматологічних захворювань у дітей та підлітків з вродженими вадами серця та судин, міокардитами, не запальними ураженнями міокарда, порушеннями серцевого ритму, з артеріальною гіпертензією та гіпотензією, вегето-судинними дисфункціями, реактивами, системними захворюваннями сполучної тканини. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями «дитяча кардіоревматологія» та «педіатрія». Учасник з'їздів, конгресів, конференцій в Україні та за кордоном. Має друкарські роботи. Член Асоціації дитячих ревматологів України. Стаж роботи – 43 роки.

АГАФОНОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

АГАФОНОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

ЛІКАР ДЕРМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Голова асоціації дерматологів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся та нігтів. Здійснює діагностику шкіри голови, волосся, невусів (трихоскопія, дерматоскопія). Займається лікуванням дерматитів, акне, тріхопатії у дітей та дорослих. Стаж роботи – 40 років.

АГАФОНОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

АГАФОНОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ, ІМУНОЛОГ, ПЕДІАТР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОЦЕНТ, К.М.Н.

Проводить обстеження пацієнтів для виявлення захворювань шлунково-кишкового тракту та дає рекомендації щодо лікування залежно від індивідуальних показників. Маючи знання про багато речей та необхідний досвід роботи в даній сфері, також практикує як імунолог, педіатр. Проводить лікування таких захворювань, як вітрянка, гастрит, грип, дизентерія, кір, краснуха, риніт, ГРВІ, тонзиліт. Стаж роботи – 35 років.

АГАФОНОВ МИКИТА ВОЛОДИМИРОВИЧ

АГАФОНОВ МИКИТА ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЛІКАР ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ

Проводить діагностику та консультації, а також призначає лікування з питань псоріазу, себореї, екземи, дерматиту, ВПЛ (папіломи, бородавки). Також консультує з питань трихології (алопеція, лупа, випадання волосся тощо), мікоз шкіри, демодекоз, розацеа, фотодерматоз, інфекції, що передаються статевим шляхом, вульгарні вугри та інші захворювання пов'язані зі шкірою та слизовими. Приймає дорослих та дітей. Стаж роботи – 10 років.

АШКІНАЗІ БОРИС ГРИГОРОВИЧ

АШКІНАЗІ БОРИС ГРИГОРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

У 1981 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут. Після закінчення інтернатури з дитячої хірургії з 1982 року працював дитячим хірургом у дитячій міській лікарні № 5, а згодом в обласній дитячій клінічній лікарні хірургом ургентного та планового відділень. З 1998 став завідувати відділенням планової хірургії. Лікар найвищої категорії. Учасник з'їздів та конференцій з дитячої хірургії та онкології. Лікар "золоті руки" і людина чистої, відкритої душі. Стаж роботи – 43 роки.

БАЛАБАС НАДІЯ ЯКІВНА

БАЛАБАС НАДІЯ ЯКІВНА

ЛІКАР ОФТАЛЬМОЛОГ

Спеціалізується на дитячій та дорослій офтальмології, оптометрії та контактній корекції зору. Займається лікуванням спазму акомодації, косоокості, амбліопії та інших рефракційних змін. Проводить візометрію, периметрію, дослідження бінокулярного зору, характеру зору, резервів акомодації, конвергенції та дивергенції, дослідження на синоптофорі об'єктивного та суб'єктивного кута косоокості. Стаж роботи – 30 років.

ВАРУН СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

ВАРУН СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Фахівець у галузі проведення ультразвукових досліджень дітям. Спеціалізується на УЗ-дослідженнях гастрокомплексу, нейросонографії, УЗД органів та систем: щитоподібної залози, лімфовузлів, м'яких тканин, нирок та ін. За допомогою УЗД діагностує захворювання та патології внутрішніх органів та систем. Стаж роботи – понад 21 рік.

ГОРОДЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ГОРОДЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Учасник Асоціації лікарів УЗД України. Виконує обстеження широкого спектра тканин та органів: щитоподібної залози, молочної залози, м'яких тканин, передміхурової залози, лімфовузлів, органів травної системи, органів сечостатевої системи. Стаж роботи – 20 років.

ДАРАГАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

ДАРАГАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ

Діагностика патології органів черевної порожнини, сечовидільної системи, передміхурової залози та органів мошонки, ультразвукове дослідження щитоподібної, молочної та слинних залоз, лімфатичних вузлів та м'яких тканин. Виконання ехокардіографії для виявлення патології серця, дуплексне сканування брахіоцефальних судин (судин голови та шиї), судин верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її гілок. Стаж роботи – 21 рік.

ДУНЯМАЛІЄВ РУСЛАН ЧІНГІЗОВИЧ

ДУНЯМАЛІЄВ РУСЛАН ЧІНГІЗОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей. Фахівець використовує у своїй практиці останні досягнення сучасної доказової медицини. Руслан Чингізович має велику повагу та авторитет серед пацієнтів. Впевненість у позитивному результаті, яку вселяє в пацієнта молодий лікар, підкріплена грамотно підібраною діагностикою та лікуванням без зайвих неефективних призначень. Стаж роботи – 4 роки.

ЗАБАШНА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЗАБАШНА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЛІКАР ПЕДІАТР

Патронаж дітей віком до 1 року. Педіатрія (діти віком до 18 років). Імунізація. Консультації щодо грудного вигодовування. Консультації щодо введення прикорму. Займається комплексним спостереженням за здоров'ям дітей, дитячою диспансеризацією, терапією гострих та хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, органів сечовидільної системи. Стаж роботи – 15 років.

ПАРАНЬКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ПАРАНЬКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР, ТЕРАПЕВТ

Фахівець терапевтичного профілю з багаторічним досвідом роботи у Німеччині та Південній Африці. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням найрізноманітніших гострих та хронічних захворювань. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Надає рекомендації щодо щеплень, профілактики та раннього розпізнавання онкологічних захворювань, психологічна підтримка, консультація щодо ведення оптимального способу життя для збереження здоров'я та довголіття. Працює з пацієнтами різного віку. Стаж роботи – 13 років.

КОМОК ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

КОМОК ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Член асоціації щелепно-лицьових хірургів та стоматологів України, автор наукових праць та статей. Займається лікуванням запальних, гнійних, онкологічних захворювань (пухлини голови та шиї), вроджених та набутих деформацій, одонтогенні захворювання щелепи та гайморових пазух, травми щелепно-лицьової області. Виконує видалення зубів, остеосинтез щелепи. Проводить операції на слинних залозах, корекцію заячої губи, вовчої пащі. Стаж роботи – 26 років.

КОНОВАЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

КОНОВАЛЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається лікуванням дітей з органічними ураженнями мозку, перинатальним ураженням центральної нервової системи, епілепсією, гідроцефалією, затримкою психомовного розвитку. Надає допомогу при непритомності, головних болях, енурезі, безсонні та інших неврологічних симптомах. У роботі використовує сучасну медичну техніку та прогресивні терапевтичні методики. Стаж роботи – 30 років

КРОШКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

КРОШКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Провідний спеціаліст гінекологічного напрямку в JMC. Проводить консультативні прийоми та профілактичні гінекологічні прийоми. Призначає та веде терапію при менструальних порушеннях, що виникли у запальних та інфекційних процесах, надає допомогу при патологіях шийки матки, проводить діагностику (УЗД, кольпоскопія). Займається лікуванням вагініту, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, молочниці, ерозії шийки матки. Консультує дорослих та дітей від 0 років. Стаж роботи – 28 років.

КІХТА ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

КІХТА ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Член асоціації сімейних лікарів України Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей. Профілактика, діагностика та лікування захворювань серцево-судинних, ЛОР органів, ШКТ, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи, опорно-рухової системи. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Проводить первинний огляд, оцінює додаткові методи обстеження. Складання анамнезу. За потреби дає направлення до вузьких спеціалістів. Стаж роботи – 32 роки.

ЛАНСЬКА ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛАНСЬКА ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить переважно ангіосканування з використанням доплер ефекту: периферичних судин (артерій та вен) верхніх та нижніх кінцівок магістральних судин: - екстракраніальних (судин головного мозку); - інтракраніальних (судин шиї). Член асоціації ультразвукової діагностики України. Стаж роботи – 32 роки.

ЛИСИВЕЦЬ ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

ЛИСИВЕЦЬ ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

ДИТЯЧИЙ НЕЙРОХІРУРГ, НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить діагностику та лікування дітей з перинатально-гіпоксичним ураженням нервової системи та пологовими травмами, об'ємно-осередковим ураженням ЦНС, травмами периферичної нервової системи, церебральним паралічем, фармакорезистентними формами епілепсії, больовим синдромом при ювенільному остеохондрозі. Стаж роботи – 22 роки.

МАВРУТЕНКОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

МАВРУТЕНКОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ІНФЕКЦІОНІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Професор кафедри інфекційних хвороб ДУ "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України". Має вищу кваліфікаційну категорію з інфекційних хвороб та дитячих інфекційних хвороб. Автор понад 200 друкованих праць, 5 патентів. Регулярно бере участь у роботі з'їздів, конгресів, симпозіумів, конференцій як в Україні, так і за кордоном. Стаж роботи – 25 років.

МЕЛЬНИЧУК ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

МЕЛЬНИЧУК ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

ЛІКАР ОФТАЛЬМОЛОГ

Перевірка зору з корекцією та без. Підбір окулярів, контактних лінз (докладна консультація з гігієни та використання лінз). Діагностика пацієнта: розширення зіниці краплями, огляд очного дна, біомікроскопія середовищ ока та огляд очного дна, вимірювання внутрішньоочного тиску. Консультація офтальмолога, постановка діагнозу та призначення лікування. Надання виписки з усіма даними діагностичного обстеження. Гігієна повік (масаж повік, зондування та промивання слізних каналів). Стаж роботи – 9 років.

НІКУЛІНА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

НІКУЛІНА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ЕНДОКРИНОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Займається комплексним обстеженням та лікуванням дітей з метаболічним синдромом, цукровим діабетом 1 та 2 типу, з надмірною масою тіла та ожирінням. Індивідуальний підбір харчування, дієт та фізичних навантажень дітям з надмірною масою тіла та ожирінням. Асистент кафедри факультетської педіатрії та медичної генетики. Стаж роботи – 17 років.

НОРОХА ІГОР ІВАНОВИЧ

НОРОХА ІГОР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Досвідчений спеціаліст з дерматовенерології. Спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті). Проводить діагностику та лікування захворювань: алергічний контактний дерматит, атопічний дерматит, вірус папіломи людини (ВПЛ), вітиліго, гонорея, демодекоз, дерматит, мікоплазмоз, молочниця, оперізувальний лишай, пелюшковий дерматит, різнобарвний, трихомоніаз, вугровий висип, уреаплазмоз, фотоконтактний дерматит, хламідіоз. Стаж роботи – 26 років.

ОБЕРТИНСЬКИЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ

ОБЕРТИНСЬКИЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР УРОЛОГ, ХІРУРГ

Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості та структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм та ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, баланопостит); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцілі; нетримання сечі; пороками розвитку статевого члена та сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадизму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків. Стаж роботи – 16 років.

СУРКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

СУРКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР ПЕДІАТР НЕОНАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Патронаж дітей віком до 1 року. Педіатрія (діти віком до 18 років). Займається питаннями вакцинації, грудного вигодовування та введення прикорму, дитячою диспансеризацією, терапією гострих та хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, сечовивідних органів. Лікує такі захворювання, як гострі респіраторні захворювання, бронхіт, пневмонія, анемія, дисбактеріоз. Стаж роботи – 20 років.

ШУМНА ТАМІЛА ЄВГЕНІВНА

ШУМНА ТАМІЛА ЄВГЕНІВНА

ПЕДІАТР, ДИТЯЧИЙ АЛЕРГОЛОГ, УЗД ДІАГНОСТ, КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ПРОФЕСОР, Д.М.Н.

Член Асоціації педіатрів України, Європейської академії алергології та клінічної імунології (EAACI). Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань у дітей. Оцінка, моніторинг та корекція загального стану, фізичного та психомоторного розвитку. Оцінка та корекція харчування з харчовою алергією. Проведення шкірного алерготестування. Діагностика, лікування та профілактика серцево-судинних захворювань. Спеціалізується на УЗ-дослідженнях тканин та органів, проведення електрокардіографії, розшифровці електрокардіограми. Стаж роботи – 27 років.

ЗАХАРЧЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЗАХАРЧЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ДИТЯЧИЙ ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ

Діагностика та консервативне лікування вроджених та набутих вад розвитку опорно-рухового апарату, плоскостопості, порушення постави, деформації грудної клітки, переломів кісток верхніх та нижніх кінцівок, деформації хребта. Планові огляди дітей від народження. Стаж роботи – 12 років.

САМОСТЯН ОЛЕНА ПЕТРІВНА

САМОСТЯН ОЛЕНА ПЕТРІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ, ПСИХОЛОГ

Рання реабілітація дітей після пологів, лікування пацієнтів із різними патологіями нервової системи, психологічна допомога у різних вікових періодах. Діагностика та лікування: ППЦНС, СММД, ЗПРР, ЗРР, а також таких захворювань як: неврози раннього віку, тики, нав'язливі рухи, астено-невротичні синдроми. Займається адаптацією перед початком навчання (дитячий садок, школа). Стаж роботи – 12 років.

ТИТАРЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

ТИТАРЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР-КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Володіє методами функціональної діагностики: електрокардіографія (УЗД серця). Досвід роботи у кардіохірургічному стаціонарі. Проходила стажування з кардіології у 2009 р. в американо-польському шпиталі у м. Краків. Учасник професійних спільнот. У 2009 році пройшла стажування у польсько-американському інституті педіатрії. У 2014 році – стажування у відділенні дитячої кардіохірургії у клініці Heart and Diabetes Center NRW, Bad Oeynhausen, Німеччина. У 2016 році отримала сертифікат спеціаліста зі спеціальності «Функціональна діагностика», а також вищу категорію за спеціальністю дитяча кардіоревматологія. Стаж роботи – 21 рік.

ЦАРЬОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ЦАРЬОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається діагностикою та лікуванням вродженої дитячої патології (грижі, водянки, фімози, невуси, гемангіоми, атероми тощо), патологією пальців кисті та стоп (запальні процеси – панариції, пароніхії, врослі нігті), гнійно-запальними захворюваннями м'яких тканин різної локалізації (фурункули, абсцеси, флегмони, лімфаденіти), радикальним лікуванням кіст куприка. Займається наданням невідкладної хірургічної допомоги дітям з гострим апендицитом, травмами грудної та черевної порожнин. Володіє сучасними малоінвазивними методами оперативних втручань (лапароскопія, торакоскопія тощо). Стаж роботи – 31 рік.

ЩУДРО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЩУДРО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЛІКАР ЕНДОСКОПІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Лікар володіє технікою проведення ендоназальної риноскопії та відеориноскопії, яка дозволяє оглянути аденоїди та голосові зв'язки через носові ходи. Також проводить колоноскопію, езофагогастродуоденоскопію, бронхоскопію. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу, взяття біопсії, хромендоскопію, поліпектомію та інші лікувальні процедури. Лікар є автором понад 30 електронних та друкованих статей. Стаж роботи – 32 роки.

Вітаємо нових фахівців

КОЛІСНИК ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР-НЕВРОЛОГ

Займається лікуванням: Вроджених аномалій нервної системи. Остеохондрозу. Дитячих неврозі. Епілепсії та ін. Стаж роботи понад 16 років

Вітаємо нових фахівців

ГОЛІКОВА ОЛЬГА ІВАНІВНА

ПСИХІАТР, ПСИХОТЕРАПЕВТ

Психіатр, психотерапевт. Фахівець з проведення арт-терапій. Приймає малюків від 6 років. Робота з психоемоційним станом дитини та дорослого. Діагностування та виявлення психологічних розладів. Допомога при складних психічних станах: депресії, психосоматичні розлади, розлади адаптації, соціальні фобії та порушення сну і т.д. Член спілки психіатрів України. Стаж роботи 22 роки

СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

 - 
7 чол.
ДУНЯМАЛІЄВ РУСЛАН ЧІНГІЗОВИЧ

ДУНЯМАЛІЄВ РУСЛАН ЧІНГІЗОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей. Фахівець використовує у своїй практиці останні досягнення сучасної доказової медицини. Руслан Чингізович має велику повагу та авторитет серед пацієнтів. Впевненість у позитивному результаті, яку вселяє в пацієнта молодий лікар, підкріплена грамотно підібраною діагностикою та лікуванням без зайвих неефективних призначень. Стаж роботи – 4 роки.

ПАРАНЬКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ПАРАНЬКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР, ТЕРАПЕВТ

Фахівець терапевтичного профілю з багаторічним досвідом роботи у Німеччині та Південній Африці. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням найрізноманітніших гострих та хронічних захворювань. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Надає рекомендації щодо щеплень, профілактики та раннього розпізнавання онкологічних захворювань, психологічна підтримка, консультація щодо ведення оптимального способу життя для збереження здоров'я та довголіття. Працює з пацієнтами різного віку. Стаж роботи – 13 років.

РЯБОШАПКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

РЯБОШАПКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Фахівець широкого спектра, який має знання у різних галузях медицини. Займається діагностикою та лікуванням найпоширеніших захворювань у дорослих та дітей: ШКТ, серцево-судинних, ЛОР органів, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Складання анамнезу. За потреби дає направлення до вузьких спеціалістів. Стаж роботи – 40 років.

КІХТА ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

КІХТА ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Член асоціації сімейних лікарів України Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей. Профілактика, діагностика та лікування захворювань серцево-судинних, ЛОР органів, ШКТ, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи, опорно-рухової системи. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Проводить первинний огляд, оцінює додаткові методи обстеження. Складання анамнезу. За потреби дає направлення до вузьких спеціалістів. Стаж роботи – 32 роки.

Одінцов Віктор Вікторович

Одінцов Віктор Вікторович

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

Профілактика, діагностика та лікування захворювань серцево-судинних, ЛОР органів, ШКТ, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи, опорно-рухової системи. Складання календаря профілактичних щеплень. Видача листів непрацездатності. Працює з дітьми від 0 років, дорослими. Стаж роботи – 5 років.

ХІРУРГИ

 - 
19 чол.
АШКІНАЗІ БОРИС ГРИГОРОВИЧ

АШКІНАЗІ БОРИС ГРИГОРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

У 1981 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут. Після закінчення інтернатури з дитячої хірургії з 1982 року працював дитячим хірургом у дитячій міській лікарні № 5, а згодом в обласній дитячій клінічній лікарні хірургом ургентного та планового відділень. З 1998 став завідувати відділенням планової хірургії. Лікар найвищої категорії. Учасник з'їздів та конференцій з дитячої хірургії та онкології. Лікар "золоті руки" і людина чистої, відкритої душі. Стаж роботи – 43 роки.

БАТОЗСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

БАТОЗСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ЛІКАР ПРОКТОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Учасник Асоціації хірургів у Дніпропетровській області. Проведено сотні успішних операцій: герніотомія, герніопластика, післяопераційні вентральні грижі, апендектомії, операції при травмах органів черевної порожнини, грудної порожнини, ампутації кінцівок, лапароцентези, операції при варикоцелі та водянці яєчка, операції на шкірі, ліпоми, фурункул, врослий ніготь, паранихій, келоїдний рубець, первинна хірургічна обробка різаних ран. Регулярний учасник науково-практичних конференцій, з'їздів, семінарів з проктології та хірургії. Стаж роботи – 15 років.

ДАРАГАН РУСЛАН ІВАНОВИЧ

ДАРАГАН РУСЛАН ІВАНОВИЧ

ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ, ХІРУРГ, К.М.Н.

Надає консультативну та відновлювально-реконструктивну спеціалізовану медичну допомогу в JMC! Здійснює оперативні втручання високого та середнього ступеня складності. Володіє навичками хірургії: сухожиль пальців кисті та передпліччя, периферичних нервів кисті та передпліччя, відновно-реконструктивної та пластичної хірургії при вроджених та набутих пороках та деформаціях кисті, пухлинах та пухлиноподібних утвореннях. Стаж роботи – 28 років.

КАБАНЕЦЬ СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

КАБАНЕЦЬ СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

ЛІКАР УРОЛОГ, ХІРУРГ

Консультація, діагностика та лікування з різних урологічних питань. Проводить такі операції, як: троакарна цистостомія, відкрита епіцистостомія, цистолітоекстракція, циркумцизія, пластика вуздечки, операція Бергмана, орхектомія, трансперинеальна біопсія простати під контролем УЗД, стентування сечоводів, контактна літотрипсія. Стаж роботи – 7 років.

КОМОК ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

КОМОК ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Член асоціації щелепно-лицьових хірургів та стоматологів України, автор наукових праць та статей. Займається лікуванням запальних, гнійних, онкологічних захворювань (пухлини голови та шиї), вроджених та набутих деформацій, одонтогенні захворювання щелепи та гайморових пазух, травми щелепно-лицьової області. Виконує видалення зубів, остеосинтез щелепи. Проводить операції на слинних залозах, корекцію заячої губи, вовчої пащі. Стаж роботи – 26 років.

ЛЮЛЬКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛЮЛЬКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Є кваліфікованим хірургом та трансплантологом, що спеціалізується на проведенні малоінвазивних та лапароскопічних операцій на органах гепатобіліарної системи та підшлункової залози. Спеціалізується на: венооклюзійної хвороби печінки, жовчнокам'яної хвороби, жирового гепатозу печінки, кісти підшлункової залози, панкреатиту, фіброзу печінки, холангіту, холециститу, цирозу, пупкової та пахової грижі. Стаж роботи – 23 роки.

ЛЮЛЬКА ДМИТРО ІВАНОВИЧ

ЛЮЛЬКА ДМИТРО ІВАНОВИЧ

ЛІКАР УРОЛОГ АНДРОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Виконує весь спектр діагностичних та терапевтичних процедур, здійснює терапію функціональних, структурних, запальних, інфекційних та інших патологій та уражень органів сечостатевої системи. Проводить лікування порушень статевої функції у чоловіків, захворювання нирок, сечокам'яної хвороби, порушення сечовипускання. Займається питаннями везикуліту, гідронефрозу, імпотенції, кістозної хвороби нирок, уретриту, епідідімоорхіту, епідидиміту тощо. Стаж роботи – 12 років.

ОБЕРТИНСЬКИЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ

ОБЕРТИНСЬКИЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР УРОЛОГ, ХІРУРГ

Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості та структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм та ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, баланопостит); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцілі; нетримання сечі; пороками розвитку статевого члена та сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадизму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків. Стаж роботи – 16 років.

ПРОБАЧАЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ПРОБАЧАЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР ОНКОЛОГ, МАМОЛОГ, ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, видаленні злоякісних та незлоякісних утворень грудної залози, шкіри та м'яких тканин. Проводить консервативне лікування передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз. Стаж роботи – 35 років.

РОДИНСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

РОДИНСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛІКАР ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Проводить консультаційний прийом пацієнтів, передопераційну підготовку, післяопераційні перев'язки тощо. У компетенції спеціаліста такі малоінвазивні операції, як ендоскопічна діагностика внутрішніх органів. Займається лікуванням абсцесу, травмами грудної клітки, живота, нижньої частини спини, відділу хребта, зап'ястя та кисті, коліна та гомілки. Стаж роботи – 15 років.

САЛЬКОВ МИКОЛА МИКОЛАЄВИЧ

САЛЬКОВ МИКОЛА МИКОЛАЄВИЧ

ЛІКАР НЕЙРОХІРУРГ, СУДИННИЙ НЕВРОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Учасник міжнародних конференцій країн Європи та Америки. Доцент Інституту традиційної та нетрадиційної медицини. Проводить діагностику та лікування болю в спині та шиї, головного болю, інсульту та його залишкових явищ, атеросклеротичних уражень, невритів, невралгій, внутрішньомозкового крововиливу, міжхребцевої грижі, мігрені, остеохондрозу, болю в кінцівках, вегетативної дисперсії вегетативного кризу, тремору, непритомності, запаморочень та ін. Стаж роботи – 27 років.

СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЛІКАР ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Учасник: асоціації хірургів Дніпропетровської області, асоціації ангіологів, флебологів та судинних хірургів України, європейського товариства судинної хірургії (ESVS). Успішно проведено близько 3500 хірургічних втручань, понад 2000 ендовенозних процедур, понад 20000 консультацій та діагностичних процедур. Стаж роботи – 13 років.

ЦАРЬОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ЦАРЬОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Займається діагностикою та лікуванням вродженої дитячої патології (грижі, водянки, фімози, невуси, гемангіоми, атероми тощо), патологією пальців кисті та стоп (запальні процеси – панариції, пароніхії, врослі нігті), гнійно-запальними захворюваннями м'яких тканин різної локалізації (фурункули, абсцеси, флегмони, лімфаденіти), радикальним лікуванням кіст куприка. Займається наданням невідкладної хірургічної допомоги дітям з гострим апендицитом, травмами грудної та черевної порожнин. Володіє сучасними малоінвазивними методами оперативних втручань (лапароскопія, торакоскопія тощо). Стаж роботи – 31 рік.

Фурик Олександр Олександрович стає частиною команди професіоналів із чесним підходом до здоров'я пацієнта

Фурик Олександр Олександрович

ЛІКАР ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГ

Консультативна, діагностична та оперативна допомога лор-хворим будь-якого віку на сучасному обладнанні. Ендоскопічна, шейверна та холодноплазмова хірургія. Виконує видалення стороннього тіла, сірчаних пробок з вуха, промивання гайморових пазух, піднебінних мигдаликів та інші отоларингологічні маніпуляції. Стаж роботи – 12 років.

Назаренко Віталий Юрійович

Назаренко Віталий Юрійович

СУДИННИЙ ХІРУРГ

Член асоціації судинних хірургів України. Основні напрямки його діяльності: -варикозна хвороба -атеросклероз судин нижніх кінцівок -цукровий діабет -телеангіектазія

Старик Давид Володимирович

Старик Давид Володимирович

НЕЙРОХІРУРГ

Старик Давид Володимирович, член української асоціації нейрохірургів. Його професійний досвід і кваліфікація гарантують вам високоякісну медичну допомогу у галузі нейрохірургії.Основні напрямки його роботи : -хірургія спинного мозку -судинна нейрохірургія -нейроонкологія

Бакланов Микола Сергійович

Бакланов Микола Сергійович

ХІРУРГ ТОРАКАЛЬНИЙ, ХІРУРГ-ОНКОЛОГ

Знайомимо з його основними напрямками роботи : - резекція щитоподібної залози ( лобектомія, гемітіреоідектомія, тіреоідектомія) -цервікотомія видалення утворень, кіст,лімфоузлів -резекція легень (атипова, сегментарна,лобектомія, білобектомія,пульмонектомія), ангіопластичні та бронхопластичні резекції легень.ВАТС - резекції легень, біопсія плеври, біопсія легень,лімфовузлів сесредостіння, плевродез, видалення утворень середостіння, перекарда діафрагми -відеомедіастиноскопія ( біопсія та видалення утворень середостіння

Лікарі УЗД

 - 
9 чол.
ВАРУН СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

ВАРУН СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Фахівець у галузі проведення ультразвукових досліджень дітям. Спеціалізується на УЗ-дослідженнях гастрокомплексу, нейросонографії, УЗД органів та систем: щитоподібної залози, лімфовузлів, м'яких тканин, нирок та ін. За допомогою УЗД діагностує захворювання та патології внутрішніх органів та систем. Стаж роботи – понад 21 рік.

АЛЕКСІЄНКО АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

АЛЕКСІЄНКО АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

ЛІКАР ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Спеціалізується на діагностиці хвороб серця, має великий досвід роботи у кардіологічному діагностичному центрі. Проводить ЕхоКГ. Є експертом у виявленні патологій з боку серцево-судинної системи. Стаж роботи – 15 років.

Новохатній Олександр Анатолійович

Новохатній Олександр Анатолійович

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Член асоціації лікарів УЗД, превентивної та антиейджинг медицини, української асоціації лікарів амбулаторної медицини. Фахівець у галузі проведення ультразвукових досліджень дітям та дорослим. Виконує обстеження: м'яких тканин (лімфовузли, залози), суглоби, серцево-судинний комплекс (МАГ, кінцівки, б/в аорти, серце), нирки та сечостатеві органи (простата, калитка, прутень, матка), внутрішні органи (печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка) зі шлунком та кишківником, органи ендокринної системи (щитоподібна залоза, наднирники), носові пазухи, орбіти. Еластографія (печінка, підшлункова, щитоподібна залоза, молочні та грудні залози).

ГОРОДЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ГОРОДЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Учасник Асоціації лікарів УЗД України. Виконує обстеження широкого спектра тканин та органів: щитоподібної залози, молочної залози, м'яких тканин, передміхурової залози, лімфовузлів, органів травної системи, органів сечостатевої системи. Стаж роботи – 20 років.

ДАРАГАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

ДАРАГАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ

Діагностика патології органів черевної порожнини, сечовидільної системи, передміхурової залози та органів мошонки, ультразвукове дослідження щитоподібної, молочної та слинних залоз, лімфатичних вузлів та м'яких тканин. Виконання ехокардіографії для виявлення патології серця, дуплексне сканування брахіоцефальних судин (судин голови та шиї), судин верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її гілок. Стаж роботи – 21 рік.

ЗАХАРЧЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЗАХАРЧЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР КАРДІОЛОГ, СОНОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Проводить повний комплекс заходів, спрямованих на своєчасне попередження та корекцію функціональних порушень та структурних змін серця та судин: огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія). Моніторинг ЕКГ з Холтера. Призначення та корекція схеми лікування. Стаж роботи – 12 років.

ЛАНСЬКА ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛАНСЬКА ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Проводить переважно ангіосканування з використанням доплер ефекту: периферичних судин (артерій та вен) верхніх та нижніх кінцівок магістральних судин: - екстракраніальних (судин головного мозку); - інтракраніальних (судин шиї). Член асоціації ультразвукової діагностики України. Стаж роботи – 32 роки.

ТИТАРЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

ТИТАРЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ЛІКАР-КАРДІОРЕВМАТОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Володіє методами функціональної діагностики: електрокардіографія (УЗД серця). Досвід роботи у кардіохірургічному стаціонарі. Проходила стажування з кардіології у 2009 р. в американо-польському шпиталі у м. Краків. Учасник професійних спільнот. У 2009 році пройшла стажування у польсько-американському інституті педіатрії. У 2014 році – стажування у відділенні дитячої кардіохірургії у клініці Heart and Diabetes Center NRW, Bad Oeynhausen, Німеччина. У 2016 році отримала сертифікат спеціаліста зі спеціальності «Функціональна діагностика», а також вищу категорію за спеціальністю дитяча кардіоревматологія. Стаж роботи – 21 рік.

ЯЦУБА СЕРГІЙ АЛІМОВИЧ

ЯЦУБА СЕРГІЙ АЛІМОВИЧ

ЛІКАР УЗД ДІАГНОСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Виконує ультразвукові обстеження передміхурової залози, м'яких тканин, органів порожнини очеревини, мошонки, щитоподібної залози, молочних залоз, лімфовузлів, сечовидільної системи. Допомагає з точністю виявити різні патології, зокрема, на початкових стадіях. Стаж роботи – 32 роки.

Гінекологи

 - 
7 чол.
КРОШКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

КРОШКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Провідний спеціаліст гінекологічного напрямку в JMC. Проводить консультативні прийоми та профілактичні гінекологічні прийоми. Призначає та веде терапію при менструальних порушеннях, що виникли у запальних та інфекційних процесах, надає допомогу при патологіях шийки матки, проводить діагностику (УЗД, кольпоскопія). Займається лікуванням вагініту, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, молочниці, ерозії шийки матки. Консультує дорослих та дітей від 0 років. Стаж роботи – 28 років.

ХАСХАЧИХ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ

ХАСХАЧИХ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, К.М.Н.

Займається корекцією жіночої безплідності, гормональних патологій у гінекології та інших захворювань жіночої репродуктивної сфери, оперативною гінекологією. Проводить діагностику (УЗД, кольпоскопія) та лікування порушень менструального циклу, патологій ендометрію, інфекцій, що передаються статевим шляхом, проблем шийки матки, безпліддя та інших захворювань у жінок. Доцент кафедри акушерства та гінекології ДМА. Стаж роботи – 24 роки.

ДЕМІДЕНКО ОЛЕКСІЙ ДМИТРІЙОВИЧ

ДЕМІДЕНКО ОЛЕКСІЙ ДМИТРІЙОВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОЦЕНТ, К.М.Н.

Проводить консультативні та профілактичні гінекологічні прийоми. Займається корекцією жіночої безплідності, гормональних патологій у гінекології та інших захворювань жіночої репродуктивної сфери, оперативною гінекологією, лікуванням запальних захворювань жіночої сечостатевої системи, проводить широкий спектр діагностичних процедур. Стаж роботи – 22 роки.

ТЕРЗІ ДМИТРО МИКОЛАЄВИЧ

ТЕРЗІ ДМИТРО МИКОЛАЄВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ

Спеціалізується на ендокринній гінекології, займається лікуванням безпліддя та запальних захворювань жіночої сечостатевої системи, проводить широкий спектр діагностичних процедур (кольпоскопія, УЗД). Провідний спеціаліст з програми "Ведення вагітності в JMC". Член комісії з радіаційної безпеки. Стаж роботи – 26 років.

ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

МАРДАНОВ РЄНАТ АСАДОВИЧ

ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, УЗД-ДІАГНОСТ

Ведення вагітних на будь-яких триместрах вагітності. Ведення нормальних та патологічних пологів. Діагностика та лікування гінекологічних пацієнтів: із захворюваннями шийки матки, запальними захворюваннями, ІПСШ, гормональними порушеннями, проблемами безпліддя, питаннями контрацепції тощо. Виконання малих гінекологічних операції: кесарів розтин, ушивання розривів слизової стінки піхви, лапаротомні та лапароскопічні операції, кольпоскопії, гістерорезектоскопії. Ультразвукова діагностика (органів малого таза, визначення вагітності "не скринінгові терміни", молочної залози, нирок та сечового міхура). Член товариства акушерів-гінекологів Дніпропетровської області. Стаж роботи 13 років

ПОПОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА

ПОПОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА

ДИТЯЧИЙ ТА ДОРОСЛИЙ ЛІКАР ГІНЕКОЛОГ

Катетеризація сечового міхура, введення внутрішньоматкової спіралі (контроль УЗД), зішкріб з цервікального каналу, Взяття мазків на флору та цитологію, введення вагінальних тампонів з лікарськими засобами (Спіраль Дайджест), призначення неспецифічного лікування вагінітів, біопсія, радіохвильова деструкція, кольпоскопія, фракційне вишкрібання матки з цервікального каналу, розсічення абсцесу бартолінової залози, видалення чужорідного предмета з піхви, дефлорація, радіохвильова популяція 1 та 2 ступеню складності, видалення поліпів у шийці матки, видалення кондилом усередині піхви, видалення кісти шийки матки, введення вагінальних тампонів та системи Мірена, біопсія шийки, коагуляція утворень шийки матки, балонна тампонада матки, видалення ВМС, бужування цервікального каналу, видалення поліпа цервікального каналу.

БЕЛІНСЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА

БЕЛІНСЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА

ЛІКАР ГІНЕКОЛОГ, СОНОЛОГ

Принципи діагностики гінекологічних хворих. Бімануальне дослідження. Огляд за допомогою гінекологічного дзеркала. Взяття мазків з CUV. Пальпація молочних залоз з профілактичною метою для виявлення патології. УЗД органів малого тазу, щитоподібної залози, нирок та сечового міхура, органів черевної порожнини та молочних залоз кольпоскопія